width=750

Kurtlar Vadisi 2018 Şubat’tan sonra ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ olarak devam edecek

“Kurtlar Vadisi Vatan” sinema filminin Köln galasında gazetecilere açıklamada bulunan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz 2018 Ocak yada Şubatından itibaren   “Kurtlar Vadisi Kaos “ ismiyle tekrar dizilere başlıyacaklarını ifade etti.

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-15 Temmuz hain darbe girişiminin konu edildiği “Kurtlar Vadisi Vatan” filminin galası Berlinin ardından Köln’dede yapıldı, Cinedomda yapılan galaya vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Filmin başrol oyuncuları Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertuğrul Şakar, kırmızı halıda poz vererek, filmi seyircilerle birlikte izlediler.

Film öncesin düzenlenen basın toplantısında konuşan Necati Şaşmaz, yaklaşık 10 yıl önce Kurtlar Vadisi’ni Almanya’nın yasaklamak istediğini, bugün ise Hollanda’dan bu tür haberler aldıklarını ifade etti.

Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden olan Kurtlar Vadisi hayranlarına da seslenen Şaşmaz, dizinin ismini “Kurtlar Vadisi Kaos” olarak değiştirdiklerini, önümüzdeki günlerde tekrar televizyon ekranlarına döneceklerini müjdeledi.

Kurtlar Vadisi Vatan çekimlerinde en çok aksiyon sahnelerinde zorlandıklarını kaydeden Şaşmaz, “Aslında aksiyon sahneleri çekmeye çok alışığız. Ancakj bu sefer 700 kişilik bir ekiple bu kareografiyi kurmak biraz zor oldu.

Sağolsunlar oyuncu arkadaşlar, figürandan dublörüne kadar Polat Alemdar’ı yani beni tanıdıkları için komutlara çok güzel uydular ve filmde de bu aksiyonun etkisini göreceksiniz, çok güzel oldu ama bunu oluşturabilmek zor oldu.” şeklinde konuştu.

Gösterimin ardından sinema sahnesine çıkan film ekibi, seyircilerle birlikte öz çekim yaptılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>