width=750

Kurtlar Vadisi ‘Vatan’ Galası Berlin’de gerçekleşti

MENDERES SINGIN/BERLIN-Senaryosunu Necati Şaşmaz, Alper Erze, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca’nın kaleme aldığı Kurtlar Vadisi ‘Vatan’ gala gösteriminde izleyiciyle buluştu.

Filmin Ciner Star sinemasında gerçekleştirilen gösterimi öncesi açıklamada bulunan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, yeniden izleyici karşısına geçtikleri için memnuniyetini dile getirerek, “Allah utandırmasın. Bahtı açık olsun. Umarım herkesin beğenebileceği, sevebileceği, gururlanabileceği bir film olmuştur. Olumlu, olumsuz her türlü eleştiriye açığız. Her zaman da bunu bekleriz. Günün cümlesi olsun, her şey vatan için.” dedi.

Oyuncu Şaşmaz, Türkiye’de yaşanan 15 Temmuz darbe girişimini “Trajik olay” olarak değerlendirerek, bu olayı yaşatmak, anlatmak için “Kurtlar Vadisi Vatan” demeyi tercih ettiklerini vurguladı.

Şaşmaz, yönetmen Serdar Akar, film müziklerini yapan Gökhan Kırdar, oyunculara, eşine ve filmde emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği filmin başrollerinde Şaşmaz’ın yanı sıra Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nezih Işıtan, Ertuğrul Şakar ve Yücel Erten yer aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>