Lage Orta Öğretim Kızlarından Bahar Şenliği..!

Lage şubesi Orta Öğretim kızlarının düzenlediği bahar şenliği dolu dolu ve cıvıl cıvıl geçti. Program Orta Öğretim Başkanı Fadim Işık’ın açılış konuşması ile başladı.

Işık misafirlere Orta öğretimin çalışmaları hakkında bilgi vererek, çalışmalarının hızla devam edeceğini söyledi. Daha sonra Lage Şubesi Kadınlar Teşkilatı başkanı Elif Yapıcı bir selamlama yaptı.

Ardından K .Ruhr Kadınlar Teşkilatı Başkanı Fadime Süngülü Lage Orta Öğretim Başkanı ve emeği geçenlere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dileyerek, bölge olarak genç kızların yanında olacağı söyledi. Programda Pedagog Nurcan Demiryürek ve Eğitimci Murat Demiryürek iki seminer sundular. Seminerlerden memnun kalan katılımcılar bu tür programların daha sık yapılması gerektiğinin altını çizdiler. Hep beraber kesilen pasta ile bahar şenliği kermesine geçiş yapıldı.

Lage / Ayşenur Altunay

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>