Lübech’te Yılın Düğünü

Kadir TAÇGIN/euturkhaber

Lübeck Türk Veliler Birliği Başkanı olan Müjgan ve Yalçın Baraşık`ın kızları Miray Baraşık geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi.

LÜBECK-Lübeck şehrinin ünlü oteli Scandic`te evlendiği Timm Rickhoff (Baraşık) ile mankenlik yapan Miray Baraşık “Çok mutluyum” dedi. Geçtiğimiz hafta muhteşem bir kına gecesinden sonra, bu hafta 1000 misafirin katılımı ile 1001 Gece düğün salonu ve Events & More organizasyonuyla muhteşem bir düğün oldu. Çiftlerimize mutluluk ve huzur dolu yıllar dileriz.

Düğüne katılan dernek ve işadamları,Lübecker Nachrichten ve Ost See Gazetesi Genel Müdürü, Thomas Elers, Lübeck Iş verenler Derneği başkanı Murat Simsek, Lübeck Fatih Cami yönetiminden Erkan Güneş, Lübeck Ülkü Bir Derneği Başkanı Mustafa Kekilli ve yönetim kurulu, Eski Lübeck Belediye başkanı ve eğitim Senatörü Heinz Lund, Schleswig holstein yabancılar danısmanı Özlem Ünsal, VFB Lübeck takımının Antrönörü Serkan Rinal, Veliler Birliği Yönetim kurulu, 1001 Gece Sahibi Hüseyin, Schleswig holstein eyaleti engelliler sorumlusu Kadir Tacgın.

Comments are closed.