Ludwigshafen’da yönetici gelşiştirme programı gerçekleşti

Ludwigshafen/Mehmet ÇALAY-IGMG RNS Bölgesi Eğitim başkanlığının şimdiye kadar vermiş olduğu eğitim seminerleri ile kendinden söz ettiriyor.

En son geçtiğimiz hafta sonu Ludwigshafen bölge merkeznde yoğun bir katılımla teşkilatlarda görevli olanlara yönetici geliştirme programı(YÖGEP) adı altında bir Seminer gerçekleştirildi.

Oldukça ilgiceken seminer sunumunu RNS eğitim başkanı Musa Dursun yaptı.Açılış Kuranı Kerimi ile başlayarak selamlama konuşması yapan RNS Bölge başkanı Şerif Aslan çalışmalarının halka hizmet olduğunu ve toplumda söz sahibi olmak için bilinçli ve donanımlı olmak gerektiğini bu yüzden seminrlerin,konfernslarin panellerin sürekli devam edeceğini bildirerek katılanlara teşekkür etti.

Ardından Dr. öğretim üyesi Özcan Erkan Akgün kendini tanıtarak yönetici eğitim programlarının önemine değindi.Yapmış olduğu açıklamalar ve anlatımlarla dinleyenleri etkileyen Akgül Büyük hedeflere ulaşmak için neler yapılmalıdır,Niçin planlama yapmalıyız, Stratejik düşünme nedir, ders öğretim liderliği, ders mesleki gelişim, mesleki gelişimi engelleyen faktörler nelerdir gibi konulara detaylı bir şekilde değinerek bir dahaki programlarda buluşmak üzere vedalaştı.Program rns bölgesinin vermiş olduğu ikramla son buldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>