width=750

Mannheim Fatih Camii’nde ‘Yılbaşı Tatili Kursu’ başarılı geçti.

Mannheim-Mehmet ÇALAY-IGMG RNS Bölgesi Mannheim Fatih Camii senelerdir sürdürdüğü eğitim hizmetlerini geçtiğimiz yılın son tatili olan yılbaşı (kış) tatilinde çocuklara yönelik iki hafta değerlendirme kursu düzenledi.

Çok hoş ve nezih ortamda oluşturulan kursa ilgi büyüktü. Eğitim başkanlığı bünyesinde verilen kurşun eğitimcileri Murat Belgin, Hayrettin Ramazan ve hafızlık kurumu müdürü olmak üzere en iyi şekilde eğitimlerini öğrencilere vermeye çalıştılar.

Sosyal aktivite olarak film gecesi, futbol günü, hayvanat bahçesi gezisi ve diğerleri. öğrencilerle yapılan kısa söyleşilerde kurstan oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.
Eğitim başkanı Murat Belgin yapmış oldukları kurşun hayırlara vesile olmasını temenni ederek herkese teşekkür etti. Amaçlarının çocuklarımıza en iyi şekilde eğitim vermek ve topluma yararlı faydalı birer insan olmalarını sağlamak diyerek eğitim çalışmalarının süratli bir şekilde hiç aksamadan devam edeceğini ifade etti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>