Mannheim’da muhteşem açılış!..

MANNHEIM/MEHMET ÇALAY-Geçtiğimiz hafta sonu Mannheim´in sevilen iş verenlerinden Mesut ve Mustafa Özsağlam kardeşler, babaları Ismail Özsağlam’ın desteğiyle birlikte Mannheim’in Luzenberg semtinde yeni işyerlerinin açılışını gerçekleştirdiler.

Açılışa IGMG RNS Bölgesi bölge başkanı Şerif Aslan adına başkan yardımcısı bölge irşad başkanı Erol Ergün, Manheim Fatih Camii Imam hatibi Hasan Çakmak, iş admları, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda devetli misafir katıldı.

Açılış kurdelasını Irşad başkanı Erol Ergün, Özsağlam kardeşler ve babaları, Yunus hoca kestiler. Açılış Kur’an-ı Keriminin okunmasından sonra devetlilere ikramlar verildi. Işyeri sahiblerinden Mesut Özsağlam kendilerini yalnız bırakmadıklarından dolayı katılanlara teşekkür ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunacaklarını ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>