Mariendorf Camii’nden açık kapı günü

MENDERES SINGIN/BERLIN-Her yıl Ekim’in şlk haftası düzenlenen ‘Açık Kapı Günü’ bu yıl da gayri müslimlerin sorularına cevap vermek ve bazı önyargıları gidermek için Mariendorf Cami kapılarını misafirlere açtı.

Misafirlerini güllerle karşılayan ve yiyecek ve içecek ikramınının yapıldığı program Kur’an Kursu talebelerinden Meryem Sağdiş’in okudugu Kur’an-ı Kerim ile başlandı.

Daha sonra Mariendorf Cami Gençlik Eğitim Başkanı Tayyip İbrahimoğlu tarafından yapılan günün önem ve anlamının aktarıldığı sunumlarla devam etti.

Özellikle Mariendorf Cami Gençliğinin görev aldığı program daha da farklı bir güzellik ortaya çıkardı. Cemiyet Başkanı Sait Bircan; Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek Rabbimizden yapılan bu tebliğ görevinin hem bu dünyada hem de ahirette karşılığını versin temennisinde bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>