width=750

MöbelOn, Almanya’nın Offenbach kentinde açıldı

EUTURKHABER/OFFENBACH-Türk ve Alman mobilyalarını tek çatı altında buluşturan MöbelOn, Almanya’nın Offenbach kentinde açıldı. Onlarca Marka Binlerce Seçenek şiarı ile Avrupalı Türklerin gözde markası olmayı kısa sürede başaran MöbelOn, Bismarckstr. 79, 63065 Offenbach’ta açıldı.

MöbelOn Genel Müdürü Serkan Karslı, ”Onlarca Marka, Binlerce Seçenek” mottosuyla öne çıkan ve kaliteli tüketim toplumu olarak gördüğü Türk vatandaşlarına Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını en uygun fiyatlarla sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. (Videoyu TIKLAYIN) YouTube Preview Image

Türk ve Alman mobilya markaları bir arada

3200 metrekare alana sahip olan MöbelOn’da bir evin ihtiyacı olan herşeyi bulmak mümkün. Kayseri, Ankara, İnegöl ve İzmir’den mobilya markaları ile birlikte Alman ve Belçika mobilyalarını da bünyesinde toplamayı başaran MöbelOn, 700 metrekare alanda toplamda birbirinden güzel 20 elit mutfak çeşidini de teşhir olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Enza Home, Yataş Bedding, Çilek, Kilim, Saloni gibi büyük Türk markaları ile birlikte Haecker, Nolte, Recor Home, Blaupunkt, Siemens, Nobilia, Blanco, Miele, Bosch ve Franke gibi dünyaca ünlü Alman markalarını da bünyesinde barındıracak.

Yatak odaları, oturma odaları, bebek odaları, genç odaları, yemek odaları, yatak çeşitleri, deri ve çeşitli özel kumaşlarla hazırlanmış özel koltuk takımları ve kaliteli mutfak çeşitleri, Türk ve Alman Mutfak Aletleri devi olan WMF ve Karaca ile birlikte onlarca marka çatısı altında binlerce seçenek ile sunan MöbelOn, güler yüzlü personeli ve uygun fiyat politikası ile dikkat çekiyor.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen MöbelOn, zengin ürün gamı ve alanlarında uzman satış ekibi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor.

Vatandaşlarımız herşeyin en iyisine layık

Hessen eyaletyinde yaşayan evli çiftlerin, evleneceklerin ve evini yenileyeceklerin uğrak yeri olacağını ifade eden ünlü İşadamı Serkan Karslı, ‘‘Werde GmbH şirketimizin bir markası olan MöbelOn ile Almanya’da mobilya sektöründe Türk ve Alman mobilya markalarını tek çatı altında buluşturduk. Burada yaşayan vatandaşlarımız, herşeyin en iyisine ve en güzeline layıklar. 7’den 77’ye herkesehitap edecek olan MöbelOn ile, vatandaşlarımız mobilya ihtiyaçlarını kaliteli markalar ve uygun fiyatlar ile karşılayacaklar’’ dedi.

MöbleOn’da Aralık ayı sonuna kadar sürpriz indirimler

24 aya varan sıfır faizle taksitlendirme imkanı, nakliye ve montaj, satış sonrası destek ve müşterilerine yaptıkları memnuniyet ziyaretleri ile sektörde piyasa lideri olmaya devam ediyor. Açılışa özel bir kampanya ile müşterilerinin bütçelerine hitap ederek onların yüzünü güldürecek olan MöbleOn’da Aralık ayı sonuna kadar sürpriz indirimler devam edecek.

Ayrıca yeni açılışa özel kampanyalı mutfak satışlarıyla hizmetinizde olacak olan MöbelOn’dan ayrıntılı bilgi almak için info@möbelon.de mail adresine mail atabilir, 069 67 86 79 77 numaralı telefon ile müşteri temsilcilerine ulaşabilir veya mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>