MÜSİAD’a bağlı Bütün Avrupa’lı İşadamlarını Köln’de buluşturuyor

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN-Kısa adı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, Avrupa’da faaliyet gösteren iş adamlarıyla 30 Eylül Cuma günü bir araya gelecek.

AGİAD Avrupa genişletilmiş idare kurulu toplantısında bir araya gelecek olan iş adamları Bonn’dan hareket edecek gemi turuyla birlikte olacaklar. Konuya ilişkin basın toplantısı yapan Müsiad NRW başkanı Orhan Bilen ve başkan yardımcıları Gazi Koç ve Bahattin Yılmaz’ın da hazır bulunduğu toplantıda gazetecilerle Kilim Restaurant’ta bir araya geldiler.

Burada konuya ilişkin açıklama yapan Müsiad NRW başkanı Orhan Bilen şu ifadelere yer verdi. ‘İki gün boyunca yoğun bir toplantı trafiğimiz olacak eş zamanlı yapılacak tolantılarda yönetim kurulları genç müsiad profosyönel sekreterya sektörler kurulu toplantısı, aynı sektörde çalışanların kendi firmalarını tanıtmaları ortak iş birlikleri gibi geniş çaplı bitubi çalışmaları olacak.

Akşam da gala yemeğinin akabilinde podyum diskosyon dediğimiz moderatör başkanlığında oturumla ekonomiyi bilen uzmanlar, genel başkanımız ve farklı konuklar sunumlar yapacaklar’ dedi. Orhan Bilen; ‘Programın 30 Eylül’de Bonnerval’de Cuma namazından sonra saat 14.00′den sonra start alacak’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>