Nantua Şubesi Gençlik Teşkilatı Başkanlığına Mustafa YILMAZ seçildi

EUTURKHABER/NANTUA-Bölge Gençlik Teşkilatı Teşkilatlanma başkanı Yasin DEMİRER istişare sonucu Mustafa YILMAZ’ı Nantua şubesinin yeni Gençlik Başkanı olarak tayin ettiklerini açıkladı.

Bölge Gençlik Teşkilatı Başkanı Mustafa PALA’nın da bulunduğu istişarede katılımcılara iki senedir bu kutsal görevi üstlenen Sabri AYYILDIZ’a ve ekibi gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ederken, yeni gençlik başkanı Mustafa YILMAZ’a ise cenabı mevladan muvafakkiyetler diledi

Pala sözlerini şu şekilde tamamladı « Bizler elimizdeki gençlik niğmetinin kadrini bilmemiz gerek ve dört kolla bağlı olduğumuz şubemizdeki çalışmalara sarılmamız gerektiğini » katılımcılar ile paylaşarak sözlerini tamamladı.

Cemiyet Başkanı Bülent ÜNLÜTÜRK ise geleceğin teminatı olan gençlerin bu mekanların doldurmaları ve yapaçakları programlarda kendilerinin yönetim olarak destekcileri olduklarını ifade ederek, yapılan istişarenin hayırlı olmasını cenabı mevladan diledi.

Bölge GT birim başkanları yeni gençlik başkanına hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra, ilerideki çalışmalarında kendilerine ve çalışma arkadaşlarına başarılar dilediler. Toplantının sonunda gençler ile hasbihal edildi ve sorular cevaplandırıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>