Önal Frischemarkt bugün Neu Isenburg’da hizmet açıldı

EUTURKHABER/NEU-ISENBURG-Avrupa’ya işçi olarak gelen birinci ve ikinci nesil gurbetçi vatandaşlar, artık yerleşik yaşama geçtiklerinin bir tezahürü olarak bulundukları ülkelerde ev almak veya işinin patronu olmak konusunda hızla yol katettiler.

Almanya faaliyet gösteren 100 binin üzerindeki Türk şirketi, yarım milyondan fazla insana istihdam sağlıyor. Yıllık 55 milyar dolardan fazla ciroya ulaşan Türk şirketlerine yenileri katılmaya devam ediyor. Bunlardan biri de bugün Neu Isenburg’ta açıldı.

Frankfurtterstr. 87, 63263 Neu Isenburg adresinde müşterilerinin hizmetine açılan Önal Frischemarkt’te yok yok. Günlük taze meyve ve sebze, peynir, zeytin, çay, kuru yemeklikler, en önemlisi yüzde yüz şoksuz kesimin öncüsü ve marka olan ‘Altınküpe’ mezbahanesinde şoksuz ve Helal Et ve mamülleri ile kapılarını müşterilerine açtı.

İlk gün müşterilerine açılışa özel indirimli satışlar yapılmakta. Kendileriyle konuştuğumuz müşteriler özellikle et mamüllerinin Şoksuz ve Helal kesim olması nedeniyle memnuniyetleri dile getirerek, Süpermarket yöneticilerini tebrik ettiler.

Uzun süreden beri heyecanla açılışı beklenen Önal Frischemarkt’ta ayrıca balık satışlarına en kısa sürede başlanacak.

Heute am 10.08.2018 eröffnet der Önal Frischemarkt in Neu-Isenburg. Kommen Sie vorbei, es werden Sie viele Angebote erwarten.

Wir freuen uns auf Sie!

Öffnungszeiten:
Montag – Samstag: 08:00 – 20:00 Uhr

Adresse:
Önal Frischemarkt
Frankfurter Straße 87
63263 Neu-Isenburg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>