‘Patron Mutlu Olmak İstiyor’ Avrupa Galası Köln’de başladı

Recep İvedik formatında olmayan bu komedi filmine;

Ailenizle rahatlıkla gidebilirsiniz.

Başrollerini Tolga Çevik ve Ezgi Molan’ın oynadığı Patronum mutlu son istiyor adlı sinema yapımı Köln  Mediapark’1 Cinedom’da gösterime girdi. Filmin galasında  başrol oyuncuları ve yapımcı Kıvanç Baruönü hem basın duvarında, hem de balkonda seyircileri selamladılar.

Cinedom‘un büyük salonlardan  birinde gösterime giren filmi yaklaşık 200 kişi oyuncularla birlikte izledi.

Patronu tarafından kapadokyaya sonu mutlaka mutlu sonla biten bir senaryo yazmak için görevlendirilen Sinan, ( Tolga Çevik ) kısa süre içerisinde filimi bitirmek zorundadır.

Yerleştiği otelde  patronun kızı Eylül (Ezgi Mola) ile karşılaşır.  Senaryo yazmak için geldiği kapadokyada bitirdiği eser aslında kendi yaşadıkları olucaktır.

Filmin sonunda yapımcı ve oyuncular basın mensuplarının sorularını cevapladılar.

Euturkhaber olarak, Ailece gidilebilecek bir film yaptıkları için teşekkür ettik

Euturkhaber olarak son yıllarda insanları güldürmek adına, argoda bel altı göndermelerde sınır tanımayan, bazı sanatcı ve senaristlere göre, eseri ailece gidilebilecek film olarak yaptıklarından dolayı teşekkürlerimizi ilettiğimizde, bunu sizlerden duymak ne güzel diye cevapla karşılaştık.

Ayrıca  Filmin sonunda seyircinin ayakta alkışlamasına oldukca memnun olan oyuncular ilk galanın yapıldığı Köln’den güçlü bir moralle ayrıldılar. Gecenin sonunda basınla ve seyircilerle hatıra fotoğrafı çekildi.

Tolga Çevikoğlu Aalmanya’da kendi evimizde gibi kendimizi hissettik. Zaten her defasında buraya geldiğimizde heyecanlanırız. Diğerek sözlerini filmin sahnelerinden birisi olan Kapadokya daki balon sahnelerini çekerken tehlikeler atlattıklarını ama çekimler çok keyifliydi’dedi. Köln’ de başlayan gala turu sırasıyla 10 ocak Manheim ve Stutgart,11 Ocak Roterdam ve DenHag,12 Ocaktada Amsterdamda gösterime girecek.

Rakkas organizasyon yöneticilerinden Metinm Gökalp seyircinin ilgisinin kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, ‘’Avrupanın farklı ülkelerinde galalarımız devam ederken 5-6 hafta filmin gösterimde kalacağını tahmin ediyoruz ‘’dedi.

İSKENDER GÜNGÖR-KÖLN

Comments are closed.