Rheinland Pfalz Schura üyeler toplantısı gerçekleştirildi

MAINZ/MEHMET ÇALAY-Rheinland-Pfalz Islami derneklerin çatı kuruluş derneği olan Schura üyeler toplantısını Mainz’deki Bosnalı Müslümanların camisinde gerçekleştirdi.

Gerekli açıklamaların yapılmasının ardından 2018′de yapılacak çalışmaların plan ve projesi yapıldı. Yapılan açıklamada şimdiye kadar mali işlere bakan görevlinin özel sebeblereden dolayı görevinden ayrılmasından sonra yönetim kuruluna iki kişi seçildi.

Görevden ayrılan yapmış oldukları çalışmalardan dolayı Yaşar Cimşit ve Esra Evci ye çok teşekkür edilerek gelecekte başarılar dilendi.

Ayrıca yeni yönetim kuruluna giren bayan Emekçiye ve Lukac´a yeni görevlerinde başarı dileğinde nulundular. Daha sonra çeşitli konular hakkında bilgi alışverişi yapılarak dilek ve temenniler alınarak toplantı kapanış Kur’an-ı Kerim’i ile son buldu. Katılan herkese teşekkür edildi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>