width=750

Rheinland-Pfalz Türk -Alman İşverenler Deneğinden Kahvaltı

 Ludwigshafen/Mehmet ÇALAY-TDU-Pfalz e.V Rheinland-Pfalz Türk -Alman İşverenler Deneği Kahvaltı düzenledi. Almanyanın Rheinland-Pfalz eyaletinin Ludwigshafen ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren dernek geçtiğimiz hafta sonu Best Western Hotelin tolanti salonunda geleneksel olarak düzenlenen kahvaltı programında işverenleri bir araya getirdi.

Karşılıklı bilgi alışverişlerinin yapıldığı kahvaltı programına Ludwigshafen Büyükşehir Belediye Başkan adayları Jutta Steinruck(SPD) ve Dr.Peter Uebel (CDU)katılarak yapacakları çalışmaları en iyi şekilde açıklamaya çalıştılar.

Sorularada cevap veren adaylar gösterilen ilgiden oldukça memnundular.Kahvaltıda TDU Başkanı Ender Önderde misafirlere hoşgeldiniz diyerek işverenlerin daha nasıl verimli çalışmalar yapabileceklerei konusunda açıklamalar yaptı ve adaylara başarılar diedi.Toplantıya IGMG RNS Bölgesi Kurumsal iletişim başkanı Akif Ünal ve bölge basın yayın başkanı Mehmet Calay katıldılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>