T.C. Frankfurt Başkonsolosu İlhan Saygılı’dan

Müsiad Hessen´e Veda Ziyareti..!

T.C. Frankfurt Başkonsolosu İlhan Saygılı görev süresinin sona ermesi münasebetiyle Hessen Eyaletinde bulunan sivil toplum örgütlerine veda ziyaretlerinde bulunuyor.

İlhan Saygılı yine bu ziyaretlerden birini Müsiad Hessen`e yaptı. Frankfurt`ta bulunan Merkez büroya yapılan veda ziyaretine Müsiad Hessen yönetimi tam kadro olarak iştirak ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Müsiad Hessen Başkanı Musa Aydın yaptıkları çalışmalar hakkında Başkonsolos İlhan Saygılı`ya bilgilendirmeler yaptı. Görev süresi içerisinde zaman zaman beraber çalışma imkanları buldukları İlhan Saygılı`ya şükranlarını arzeden Musa Aydın yeni görevlerinde kendilerine başarılar diledi.

T.C. Frankfurt Başkonsolosu İlhan Saygılı ise; görev yaptığım süre içerisinde Hessen`de bulunan insanımızdan çok şeyler öğrendiğini ve bu tecrübelerini her zaman güzelliklerle hatırlayacağını belirtti. Müsiad gibi sivil işadamları derneklerinin hem Alman ekonomisine ve hem de insanımızın gelişmesine katkılarının yadsınamayacağını belirten Saygılı; “ben görev süremiz içerisinde bizlere her türlü desteği veren insanımıza ve tabiki Müsiad Hessen`e teşekkür etmek istiyorum. Sizlerden helallik istiyorum” dedi.

T.C. Frankfurt Başkonsolosu İlhan Saygılı ziyaretinde Müsiad Hessen Yönetim Kurulunda bulunanların sorularını da yanıtladı. Ziyaretin hatırası olarak Müsiad Hessen Adına Başkan Musa Aydın, İlhan Saygılı`ya bir hediye takdim etti. Ziyaret beraberce çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

euturkhaber.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>