Taner Yıldız’dan ‘Anadolu İrfanı’ konulu konferans!..

EUTURKHABER/FRANKFURT-60,61,62 Hükümetleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Kayseri Ak Parti Milletvekilimiz Taner YILDIZ, UETD Hessen Gençlik Kolları’nın davetlisi olarak Frankfurt’a geldi.

Müsiad’da iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle biraraya geldi. Ardından UETD Hessen gençlik kollarının düzenlediği ‘Anadolu İrfanı’ konulu halka açık proğrama katıldı. İlginin yoğun olduğu programın moderatörlüğünü UETD Bölge başkan yardımcısı Erkan Arslan yaptı.

UETD Bölge Başkanı Tamer Cansız ve UETD Hessen Gençlik Kollları Başkanı Muhammed Koç selamlama konuşması yaptılar, ardından Ak Parti Kayseri milletvekili Taner Yıldız yaklaşık 1,5 saat soruların da cevaplandığı interaktif bir konuşma yaptı.

Anadolu irfanından ve sahabe efendilerimizin yaşantısından kıssaları günümüze getirdiği konuşmasında 15 temmuzdaki ihanete, hainlerin mahkemelerde yaptıkları soytarılığa değinerek omurgasız hain bir yapının bilinçlice içimize yerleştirildiğini vurguladı.

15 temmuz ile ilgili bir çok davayı Ankara’da bizzat takip ettiğini, davalarda sanıkların pişkinliğinin,  arsızlıklarının ve azgınlıklarının sabır sınırlarını zorladığını, ama yine de adaletli bir ülke olarak hain de olsa, demokratik kurallar çerçevesinde adil bir yargılama gerçekleştirildiğinin altını çizdi.

Tanıkların ifadelerine dinleyince sanki o gece hiçbir yer bombalanmamış, sanki hiç şehit verilmemiş ve sanki kimse suça karışmamış gibi Türk halkının aklıyla alay eder gibi davranış sergileyip üç maymunu oynamaya çalışmaları, ‘ben bilmiyorum ben yapmadım, farkında değildim‘ gibi ifadeler vermeleri zaten bu yapının omurgasızlığını ve insanı değerlerden nasibini almadığını, pis zihniyetini gösterdiğini vurguladı.Aralarında bir tane bile onurlu insanın bulunmadığını, hepsinin omurgasız yalancılar olduğunu, bunu da pişkinlik derecesinde yaptıklarını vurguladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>