TANSAŞ Süpermarket Offenbach şubesi dualarla açıldı

TANSAŞ, Süpermarketler zincirine 4. Şubesi Ofenbach’ı da ekledi!..

ALİ SAĞLAM/FRANKFURT-Merkezi Hanau’da bulunan TANSAŞ Süpermarketler, Frankfurt ve Hanau Lamboy´dan sonra 4. Şubesini Offenbach´ta açtı.

Cengiz Durak, Alparslan Sarıkaya, Şenol Furuncuoğlu ve Hasan Türkyılmaz’ın ortaklığında kurulan TANSAŞ 15 yılı aşkın tecrübesiyle bugünlere taşıdıkları Süpermarketler zincirine 4.’sünü eklemenin mutluluğunu yaşadılar.YouTube Preview ImageVİDEOYU TIKLA /İZLE)

TANSAŞ Süpermarketler zincirinin 4.’sü olan Offenbach şubesinin açılışında TC Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı başta olmak üzere, Frankfurt Din Hizmetleri Ataşesi Sıddık Yıldırım, IGMG Hessen Bölge Başkanı Bilal Kaçmaz, Dr. Martin Gegenwart (IHK), çevre dernek başkanları ve din görevlileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış için bekleyen yüzlerce vatandaşa TANSAŞ ortaklarından Cengiz Durak herkese ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Açılışa şeref konuğu olarak davet edilen Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı bir selamlama konuşması yaparak TANSAŞ Offenbach şubesinin açılmasında emeği geçen Şirket ortaklarını tebrik ederek hayırlı kazançlar diledi.

Karartı; ‘Bizler Almanyadaki Türk toplumunun içinden çıkmış olan ticaret erbabının her geçen gün bu gibi yatırımlara, yeni işletmelere imza atıyor olmasını mutlulukla karşılıyoruz.

Bu da Türk iş insanlarının geldiği noktayı göstermesi açısından da önemli bir aşamadır. Artyık Almanya’nın her yerinde 100 bine yakın Türk iş insanının 500 bine yakın istihdam sağlayan işletmelere sahip olduğunu ve bu işletmelerin 50 milyar euro’ya yakın bir ciro büyüklüğüne ulaştığını görüyor ve bundan da memnuniyet duyuyoruz.

Bu işletmeler sadece türk toplumuna değil, almanyanın bir parçası olan işletmeler buradaki topluma ve tüm insanlığa hizmet edecek. TANSAŞ’ın değerli ortakları bu yeni işletmelerinden dolayı tebrik ediyor bereketli kazançlar diliyorum’ dedi.

DİTİB Offenbach Din görevlisi Arslan Süleymanoğlu Türkçe ve IGMG Hanau’dan Macit Bozkurt’un da almanca olarak yaptıkları duanın ardından açılış kurdelası kesildi. Açılışı heyecanla bekleyen müşteriler sırayla süpermarkete alındı. Açılış nedeniyle satışa sunulan ucuz ürünler kısa sürede tükendi.

Market ortaklarından Alparslan Sarıkaya Başkonsolos Karartı’ya marketteki ayrı bir konseptle müşterilere sunulan ürünler hakkında bilgi verdi.

Rahat ve Hijyenik ortamda Offenbach´da hizmete sunulan TANSAŞ süpermarkette; Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet, El Kesimi Tavuk ve Hindi eti, Şoksuz Güvenilir Helal et ve Et mamülleri, Taze Sebze Meyve Bol Çeşit Gıda ürünleri müşterilerin hizmetine sunulmakta.

Euturkhaber ailesi olarak TANSAŞ ortaklarına hayırlı kazançlar dileriz.

21 Şubat’19 perşembe saat 14:00^de açılışı yapılan TANSAŞ 4. Şubesi: Offenbach, Hermann-Steinhäuser-Straße 2, 63065 Offenbach adresinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>