THY 200. Uçağını filosuna dahil etti.

Stuttgart THY Müdür Vekili Ebubekir Özdemir:

‘Stuttgart`tan iç hat bağlantılı Anadolu seferlerimiz Mayıs 2013`de başlıyor.’

Stuttgart THY Müdür Vekili Ebubekir Özdemir

‘THY Stuttgart olarak vatandaşlarımızı uyarıyoruz: Erkenden yerlerini ayırsınlar, mümkünse internet üzerinden daha ucuz bilet alma imkanı var bunu değerlendirsinler.’

 

THY Stuttgart Bürosu, filoya katılan 200. uçağını Stuttgart havalimanında karşılamak ve bu sevinci halkımızla paylaşmak amacıyla Almanya`da bulunan medya mensuplarını THY Stuttgart Bürosunda bir araya getirdi. Özel giydirmeli  200. uçak Stuttgart havalimanına geldiğinde büyük heyecan yaşandı.

Modern koltuklarda rahat oturma ve hareket imkanı ve her koltuğa yerleştirilmiş TV ekranları  ile mükemmel bir yolculuk için her şey düşünülmüş bu uçakta…

ERKEN REZERVASYON UYARISI

THY’nin Stuttgart`tan iç hat bağlantılı Anadolu seferleri Mayıs 2013`de başlıyor. Yaz dönemi tarifeli seferleri, Eylül 2013’e kadar sürecek.

Engelli yolcu, merdivenden çıkabilen araba ile özenle alınırken

 

Yeni yılda izinlerini Türkiye`de geçirmek isteyenler için vatandaşların şimdiden yerlerini ayırtmalarını tavsiye eden THY Stuttgart Müdür Vekili ve Pazarlama Müdürü Ebubekir Özdemir, iç hat seferlerine talep yoğunluğu nedeniyle Kütahya ve Afyon’un da katıldığını, vatandaşların talep yoğunluna göre iç hat seferlerinin artırıldığını bildirdi.

Özdemir, ‘THY artık dünya devleriyle boy ölçüşüyor’

Kaptan herkesi selamladı.!

12 yıl içerisinde THY dünya devleriyle yarıştı. Dünyaca tanınmış ünlüler ile yaptığı reklamlarla da kendini geniş kitlelere tanıtan THY, büyük atak yaptı ve Türkiye, dünyanın en genç hava filosuna sahip olan ülke konumuna geldi.

THY İLE BİR KERE UÇAN BİR DAHA VAZGEÇEMİYOR

Önceleri THY sadece Türkleri taşımak için kurulmuş olan bir kuruluş olarak görülmüştü.

THY ise yaptığı ataklarla, tüm dünyada tercih edilen marka haline gelmiştir. THY artık İstanbul merkezli, coğrafi konumu nedeniyle tüm dünyaya yaptığı uçuşlarda tercih sebepleri arasında güvenli uçuş, yemek lezzeti (özellikle yemeklerin Türkiye`de

Uçağın iç görüntüsü, rahat ve konforlu koltuklar..!

hazırlanması da önemli) sunumu, dakikliği, kalite ve güler yüz ön sıralarda. THY ile yolculuk yapan herkes tekrar bizi tercih ediyor.

Tüm dünyanın her yerine gerçekleştirilen uçuşlarda Bussines Class`ın tam dolu olması da bunu gösteriyor.

THY’na Almanya`nın üst düzey yetkililerinden birleşme tekliflerinin gelmesi, THY`nin nerelere geldiğinin bariz bir isbatıdır. Şimdiye kadar THY ile uçan 18,8 milyon kişi ile yapılan anketlerde de THY’ninöncelikle tercih edilmesinin haklı gururunu yaşıyor.” dedi.

Stuttgart Havalimanından uğurladığımız THY`nin  filosuna dahil ettigi 200. uçağı havalanırken..!

LEIPZIG VE BREMEN HATTI EKLENDİ

Ebubekir Özdemir, “Şu ana kadar THY olarak 11 şehirden Türkiye`ye uçuş yapılıyordu, buna Leipzig ve Bremen`in de eklenmesiyle yolcularımıza daha fazla yakınlaşarak tercih kolaylığı da sağlanıyor.

THY`nin diğer kuruluşlara nazaran daha fazla atak yapmasındaki en büyük etkenlerin başında, THY’nin istatistik sistemine sahip olması geliyor. THY Stuttgart olarak vatandaşlarımıza hatırlatıyoruz. Erkenden yerlerini ayırsınlar, mümkünse internet acentesinden daha ucuz bilet alma imkanı var bunu değerlendirsinler.

Bir diğer hizmetimiz de iş adamlarına yönelik cazip paket ücretler sunuyoruz. Yine Stuttgart THY olarak, geçtiğimiz aylarda 500 firma yetkilisini uçuşlarımızı ve servislerimizi yerinde görmesi için Türkiye seyahati gerçekleştirdik. Bu uçuşlardan büyük fayda elde edildi.

Mercedes başta olmak üzere 100 firma ile anlaşma yapıldı.’ dedi. Kargo Müdürü Davut Sanatçı da; “THY olarak Yolcu taşımanın yanısıra Kargo taşımacılığına da el attı.

THY şu ana kadar 30 tonluk uçaklarına şimdi 70 tonluk uçaklar da gelmek üzere` dedi. THY Stuttgart yetkilileri, yüksek tatil dönemi dışındaki özellikle emekli, yaşlı, çocuklu seyahat eden yolculara büyük bir imkân sağlayan direkt uçuşlar için internet sitesi ve acentalardan THY uçuşlarını mutlaka talep edilmesini istiyor ve “Yetkili acentelerimiz doğru ve güvenilir bilgiyi sizlere güler yüzle sunacaklardır.” Diyorlar.

Ali SAGLAM/STUTTGART

euturkhaber.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>