width=750

THY Golf Turnuvası elemeleri 100 uçuş noktasında devam ediyor.

Belekte şampiyonun belirlenecek!..

İSKENDER GÜNGÖR/KÖLN – Milli gururumuz Türk Hava Yolları Almanya’nın Köln şehri yakınlarındaki Bergheim kasabasında “Turkish Airlines World Golf Cup” Golf turnuvası düzenledi. 

Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen ve dünyadaki en önemli amatör golf turnuvası olma özelliğini taşıyan “Turkish Airlines World Golf Cup” turnuvası bu yıl üçüncü kez “Am Alten Fliess” Golf Kulübü’nde gerçekleşti.

(Videoyu TIKLA) YouTube Preview Image

Turnuva hakkında bilgi veren Türk Hava Yolları Köln Müdürü Yiğit  Avcı ‘’ Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz ve yağan yağmura rağmen büyük ilgi gören turnuvamızda, 65 üst düzey yöneticiyi ve kurumsal müşterilerimizi bir araya getirerek golf oynamanın keyfini çıkarma imkanı sağlarken  bir yandan da katılımcılar arasında network/tanışma imkanı sunmuş olduk. Türk hava yolları olarak spora verdiğimiz desteği, golf sporu ile de sürdürmekteyiz.

6 Kasım‘da sona erecek turnuvaya Almanya, Fransa, Belçika, Mısır, Singapur, Tayvan, Japonya, ABD ve Güney Afrika’nın da aralarında bulunduğu 63 ülkeden 100 amatör golfçü katılıyor.

30.10.- 6.11.2017 tarihlerinde Belek’te düzenlenecek Büyük Final’ de 100 golfçü yarışacak ve kazanan oyuncular, Türk Hava Yolları ile Business Class sınıfında Antalya’ya seyahat edecek ve yedi gün boyunca her şey dahil konaklama imkanına sahip olacaktır. 

Geçmiş yıllarda finalistler Rory McIlroy ve Tiger Woods gibi efsane isimlerle oynama fırsatını elde etti. Toplam 18 maç oynanan turnuvanın sonucunda, A kategorisinde Joachim Hürter ve B kategorisinde Rafal Waligora birinciliğe ulaşmıştır. Kendilerine birincilik kupası taktim edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>