THY Stuttgart Müdürlüğü cenaze firmalarıyla kahvaltıda buluştu

Türk Hava Yolları Stuttgart Müdürlüğü, Türk cenaze firmalarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Stuttgart Kargo Şefi Davut Sanatçı`nın organizesinde yapılan kahvaltı programına Türkiye ve Avrupa Turkish Cargo yetkilileri, Stuttgart Türk Hava Yolları yetkilileri ve cenaze fırmaları katıldılar.

Katılan fırmalar: Berzah Cenaze, Anadolu Cenaze, Öztürk Cenaze ve DiTiB Cenaze. Stuttgart THY şehir ofisinde başlayan kahvaltı programı güzel bir atmosferde gerçekleşti.

Kahvaltılı toplantıya katılan davetlilerle  tanışmanın ardından Davut Sanatçı kısa Türk Hava Yollarını başarılı çalışmalarını anlatarak son gelişmelerle ilgili bilgiler verdi. Daha sonra 2′inci bölümde cenaze taşımacılığında yeni gelişmelerden bahsederek Sanatcı, “Cenaze taşımacılığında herzaman cenaze firmaların tercihi Milli Havayolumuz Türk Hava Yolu olmuştur. Bu hizmeti sürdürmek ve müşteri memnuniyeti sağlamak hedefimiz. Artan talebi karşılamak üzere Balkan ülkelerine de Türk soydaşlarımızı taşımaya karar vermiştir.

Bu şekilde 12 Balkan ülkelerine ucuza İstanbul aktarmalı direk cenaze taşımaktayız. Bunlar; Sarejevo, Tiran, Sofya, Zagreb, Atina, Selanik, Üsküp, Podgorica, Priştina, Belgrad, Chisnau ve Bukarest. Tüm soydaşlarımız bu hizmetden istifade edebilir. Bunun için en yakın cenaze firmalarına başvurulması yeterlidir.” dedi.

3′üncü bölümde davete katılan cenaze firmaların dilek ve temennileri oldu. İlk defa yapılan kahvaltı programına davet edilen tüm cenaze fırmaları THY`ye teşekkür etti. THY Stuttgart müdürlüğü, gerçeklestirdiği yemekli toplantının ardından  katılımcılara hediyeler takdim etti ve bir hatıra fotoğrafıyla program son buldu.

STUTTGART/euturkhaber.com

Comments are closed.