width=750

Turhaus, Beylikdüzü’nün en değerli projesi Westside İstanbul’un tanıtımını yaptı

ALİ SAGLAM/FRANKFURT-ŞAHİNLER Holding’in Emlak platformu Turhaus Frankfurt Taverna Efes Restaurant’ta kahvaltılı tanıtım toplantısı düzenledi.

Başarılı sunucu Neslihan Maltepe‘nin sunuculuğunu yaptığı toplantıya başta, Türkiye ve Almanya’da önemli yatırımları olan Almanya’nın Türk kökenli en önemli İş adamlarından Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin olmak üzere, projenin tanıtımını üstlenen Euroschmidt İmmobilien‘den Murat Epli ve Malik İmmobilien‘den Sabri Gözel ile birlikte, 150′ye yakın Hessen bölgesinin tanınmış simaları ve başarılı İş adamlarının katılımıyla gerçekleşen kahvaltılı toplantı, Webside İstanbul projesiyle ilgili detaylı sunumlar gerçekleştirildi.

Katlımcılara ikram edilen kahvaltının ardından kısa bir açılış konuşması ve Şahinler Holding‘in tanıtım filmi gösterildi.

Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, Türkiye ve Almanya arasıdaki ekonomik ve siyasi ilişkileri değerlendirdiği konuşmasında eğitim konusuna da geniş yer verdi.

Atagül: ‘Bütün Türkler olarak bu gibi güzel projelerde yaşamayı hakediyoruz’ 

Türkiye-Almaya hattında güvenli emlak danışmalığı ve proje geliştirme hizmetleri veren Turhaus, Beylikdüzü‘nün en değerli projesi Westside İstanbul‘u Şahinler Holding güvencesiyle Avrupa’daki vatandaşların beğenisine sunuyor. Tanıtım toplantısına katılan İş adamlarının bu karlı yatırıma büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>