Türk Hava Yolları Stuttgart Müdürlüğü’nden İftar yemeği..!

Türk Hava Yolları Stuttgart Müdürlüğü, acentalarının ve Basin mensublarinin katıldığı bir iftar yemeği verdi. Türk Hava Yolları Stuttgart Bölge Müdürü M. İlker Başaran’ın ev sahipliğinde, Stuttgart Charisma Bothaus’da gerçekleşen iftar programına Stuttgart Başkonsolosu Ahmet Akıntı, THY Stuttgart Şubesi Pazarlama Şefi ve Bölge Müdür Vekili Ebubekir Özdemir, Pazarlama Şefi Fatih Durman ve THY Satış Şefi Aydın Sarıca ile bölgede faaliyet yürüten Türk Hava Yolları’nın acenteleri ve basın mensupları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan THY Stuttgart Bölge Müdürü M. İlker Başaran’ın konuşması katilimlarimlarindan dolayi tüm misafirlere tesekkür etti ve ayni zamanda onun icin bir vedaydi. 1 Ağustos 2015 de Stuttgart’taki görev süresinin bitecek olduğunu kaydeden M, İlker Başaran görev süresi dahilinde hep birlikte verimli ve güzel calismalara imza attiklarini dile getiren Basaran İsrail’in Tel Aviv kentinde görevine devam edeceğini kaydeden Başaran, bütün acentelere ve diğer tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Programda Stuttgart Başkonsolosu Ahmet Akıntı da bir konuşma yaptı. Türk Hava Yollarının başarılarından övgü ile sözeden Başkonsolos Akıntı, THY Stuttgart Müdürü M. İlker Başaran’ın görev süresi dahilinde başarılı bir dönem yaşandığına vurgu yaptı. Başkonsolos Akıntı,M. İlker Başaran’a yeni görev yerinde de hizmetlerinin hiz kesmeden devamini diledi.
Mustafa ERKUŞ/STUTTGART

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>