Türk İşadamı Sırrı Haydar firmasının 22. İşyılını kutladı

Merkezi Mainhausen’da bulunan HS Dienstleistungen GmbH sahibi Sırrı Haydar, başarılarla dolu 22. yıldönümü sevincini eş-dost ve çalışanlarıyla paylaştı!..

EUTURKHABER/MAINHAUSEN-HS Dienstleistungen GmbH CEO’su Sırrı Haydar firmasının 22. yıldönümünü Mainhausen’daki son derece şık firma binasında kutladı. Haydar, 200 davetlinin katıldığı kutlama programına gelen misafirlerini eşiyle birlikte kapıda karşıladı.

Kutlama programına başta TC Frankfurt Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Tansu Günendi olmak üzere, Mainz Belediye Başkanı Ruth Disser, Dr. med. Yapı ve Ticaret Başkanı Felix Hebert, Handwerks Hessen, IHK’dan Markus Weinbrenner ve Mainhausen’deki ilk Ticaret Birliği Başkanı Peter Dievernich, “Uluslararası Çocuk Yardımı’nın kurucusu Prof. Dr. Kindermann ve Deku Reinigungsbedarf GmbH Sahibi Deniz Kurt katılarak Sırrı Haydar’ın 22 yıllık başarısını kutladılar.

YouTube Preview Image(VideoyuTIKLA/İZLE)

Bina, İnşaat, Endüstriyel ve Güneşli Temizlik ve Bina Güvenliği alanında müşterilerine sunduğu başarılı hizmetleri takdirle karşılanan Firma CEO’su Sırrı Haydar, güler yüzlü, sempatik davranışlarıyla tüm müşterilerinin, çalışanlarının güvenini ve dostluğunu kazanarak gönüllere girmiş genç, dinamik bir Türk girişimci.

Kutlama programına katılan misafirlerine bir selamlama konuşması yapan HS Hizmetleri GmbH CEO’su Sırrı Haydar, “Değerli misafirlerimiz, malüm firmamızın 22. iş yılımizi kutluyoruz. Bugün sizlerle birlikte olmak bizleri çok mutlu etti. Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. 40. yılımızı birlikte kutlamak dileğiyle günümüz keyifli geçsin” dedi.

”Hizmetin en iyisini sunmaya gayret ettiğimiz siz müşterilerimize, bizimle yıllarca süren işbirliğini devam ettirdiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi ve yanında çalışan işçilerine de; ” Sizlerin sadakatinizle gurur duyuyorum”  Sırrı Haydar eşine dönerek “Sen olmasaydın bunların hepsi mümkün olmazdı” diyerek onure etti.

Neden 22. yıl sorusuna da kendisinin çiftli rakamları ayrıcalıklı olarak sevdiğini söyleyerek herkesin kutlamalarda 10. 25. 30. yılı baz almasına karşın, çiftli rakamları daha ilginç ve gizemli buluyorum. Mesela arabamın plakasında da 4′lü ve 8′li rakamlar tercih etmişimdir. Bu nedenle Firmamızın 22. yılını bugün kutluyoruz” dedi.

Davetliler de yaptıkları tebrik konuşmalarında; ”Bay Haydar, ona ihtiyacımız olduğunda her zaman oradadır,”dedi.

Mainz Belediye Başkanı Ruth Disser de Sırrı Haydar’ın katkı ve hizmetlerinden övgüyle söz etti.

“Uluslararası Çocuk Yardımı” nın kurucusu Prof. Dr. Kindermann, Sırrı Haydar’a başarı dileyerek, kuruluşuna yıllarca verdiği destekle onurlandırdığını dile getirerek. “Sırrı Haydar gibi insanlara ihtiyacımız var!” dedi.

Ticari Ataşe Tansu Günendi de davet edildiği kutlama programında firmasının 22. yıldönümü nedeniyle Sırrı Haydar’ı tebrik etti. Günendi; ”Sizlerle birlikte olmak bizim açımızdan çokı kıymetli. Almanya’da 50 yılı aşkın bir süredir hikaye yazan Türk toplumunun kıymetli temsilcilerinden bir tanesinin Mainhausen’da yaptığı yatırım, sağladığı istihdam, kurduğu arkadaşlıklar ve Alman dostlarıyla beraber yürümesi bizim açımızdan çok kıymetli ve anlamlı, değeri çok yüksek. Kendisini tebrik ediyorum. Burada güçlü ve Alman dostlarıyla yürüyen Almanya’nın asli unsuru olan bir toplum var.

Almanya’da 90 bin civarında Türk işletmesinde yaklaşık 400 bin insana istihdam sağlıyor. 60 milyar’a yakın bir ciro elde ediyorlar. Önümüzdeki yıllarda işletme sayısının 120 bini aşacağı ve 700 bin insana iş imkanı ve 90 milyar euroluk bir ciroya ulaşacağını öngörüyoruz.

Diğer Türk işletmecilerine örnek teşkil etmesi ümidiyle Sırrı beyi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Firma çalışanlarına tek tek çiçek ve başarı belgesi veren Sırrı Haydar’a arkadaşları tarafından da 22 cm eninde, 22 cm boyunda bir 22. yıl pastası takdim etti.

Canlı müzik eşliğinde davetlilere Türk mutfağından açık büfe yemek, tatlı, çay ve kahve ikram edildi.

…..

Şirket kroniği:

1997 Sırrı Haydar, H & S Hizmetleri ve bina temizliği GmbH kurucusu ve CEO’su

1997 1999-2000 tarihlerinde Sırrı Haydar Yüksek Lisans derecesi aldı.

2012 Diğer iş birimlerinin kurulması H & S Dienstleistungen GmbH THOR, (Yıkım, Arındırma ve Yenileme BauGuard Bauendreinigung .SunBright ekolojik Güneş Enerjisi Temizliği İsminin H & S Dienstleistungen GmbH’den HS Hizmetleri GmbH olarak değiştirilmesi.

2015 Sırrı Haydar, Bina temizlik meslek sınavını kazanarak ustalık sertifikası aldı.

2016/2016 Hs Verwaltungs GmbH kuruldu.

2016 Thor Abbruch ve Sanierung(Yıkım ve Yenileme) Gmbh & co. KG ve HS İnşaat Hizmetleri olarak ayrıldı. Faaliyet alanları Bina temizliği ve yıkım işleri, oluk açma, yenileme.

Comments are closed.