UETD Württemberg bölge başkanı güven tazeledi

MUSTAFA ERKUŞ / STUTTGART-Bundan önce de UETD Württemberg bölgesi bölge başkanlığını yürüten Cahit ÖNER, güven tazeleyerek tekrar UETD Württemberg bölgesi bölge başkanı oldu.

UETD Württemberg bölgesindeki şube başkanlarının seçimi sonucunda bölgeye tekrar seçildi.bWürttemberg bölgesinin kongresi okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından şehidler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Kongre için divan heyeti seçimi yapıldı, selamlama konuşmasını müteakip Cahit ÖNER kendi bölge başkanlığı dönemindeki faaliyetlerden örnekler verdi. Kendisiyle beraber çalışmalarında beraber olan tüm dava arkadaşlarına teşekkür etti.

UETD Genel merkezden MKYK üyesi Enes SEYHANLIOGLU ve TC. Başbakan Başmüsaviri Mustafa ŞEN birer selamlama konuşması yaptı ve kongreye katılmlarından dolayı misafirlere teşekkür ettiler. Mehmet Sağanak Bölge faaliyet raporu sunumu ve Bölge Muhasibi Mustafa Demirtaş’ın sunumunun ardından Bölge başkanlığı seçimine geçildi.

Seçimde görevini yürütmekte olan Cahit ÖNER katılımcıların tüm oylarını alarak yeniden güven tazeledi ve tekrar UETD Württemberg bölgesi bölge başkanı oldu.

Başkanla beraber yeni yönetim kurulu da seçilerek takdim edildi. Tekrar seçilen Cahit ÖNER bir teşekkür konuşması yaptı. UETD Württemberg bölgesindeki kongre heyacanı açılışta olduğu gibi kapanış da Kur’an-ı Kerim tilaveti ile son buldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>