Ugine Gençlik Teşkilatında Bayrak değişimi

EUTURKHABER/ALPES-CIMG Ugine şubesi Gençlik Teşkilatı Başkanı Okan KOL görevini Hazret ÖZDEMİR´e devretti.

Devir teslim  programında Bölge Gençlik teşkilatı Başkanı Mustafa PALA, Bölge GT Sosyal Hizmetler Başkanı Mikail TAMTÜRK, Bölge GT Tanıtma Başkanı Hüseyin ŞAHİN, Bölge GT Yıldız Müdürü Ahmet N. CUNY ile Ugine şubesi ana teşkilat birim başkanları da hazır bulundu.

Toplantıda bir konuşma yapan Alpes Bölgesi Gençlik teşkilatı Başkanı Mustafa PALA,Okan KOL’a samimi ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve yeni atanan Hazret ÖZDEMİR’e de başarılar diledi. Pala, birlik, beraberlik ve kardeşliğin teşkilat çalışmalarında başarılı olmanın en önemli unsurlarını oluşturduğunu belirti.

İki yıldır şube gençlik teşkilatı başkanlık görevini sürdüren Okan KOL toplantıya katılan idarecilere teşekkür etti ve helallik diledi. Kol yeni Şube GT Başkanı Hazret ÖZDEMİR´e başarılar dilerken, kendisine ihtiyaç olunduğu takdirde yardımcı olacağını ve tecrübelerini paylaşacağını belirtti.

Toplantıda şube gençlik teşkilatının yapmış olduğu çalışmaları Cemiyet Başkanı Hayati ÜSTÜN ve ŞYK ekibi ile değerlendirmesi yapıldı.

Atama programı Hazret ÖZDEMİR in kendisine gösterilen bu güvenden dolayı katılımcılara  teşekkür ettikden sonra hediye takdimi ile son buldu

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>