UID Hessen Tiyatroda Buluştu!..

EUTURKHABER/FRANKFURT-Sanat Yönetmenliğini Ayla Algan’ ın yaptığı, Ayşe Tunaboylu, Kamil Kellecioğlu, Ömer Fırat Köker, Nurten İnan ve İpek Erdem’ in oynadığı “Kim Geldi” komedi tiyatrosu özel gösterimle UID Hessen üyeleri için oynandı.

Oldukça yoğun ilginin olduğu özel gösterime UID Hessen Bölge baskanı ve Yönetim kurulu üyeleri ve şube Başkanları ve üyeler katıldı.

Tiyatro sonrası Tiyatro Frankfurt’ un Yönetmeni Kamil Kellecioğlu bir konuşma yaptı, konuşmasında Tiyatro frankfurt’un kurulduğundan belli yaklaşık 17 yıldır Tiyatro Frankfurt’u, Sanatı, Sanatçıyı ve Türk dilini her alanda destekleyen, UID Hessen Bölge baskanı Erkan Arslan’ ı sahneye davet ederek teşekkür etti.

UID Hessen Bölge Başkanı Erkan Arslan da toplumumuzun yararına olan her türlü sanat etkinliğinin her alanda desteklemeye devam edeceklerinin ve bu tür aktivitelerin dahada artacağının sözünü verdi.

Son bölümde toplu aile fotoğrafı çekildi ve katılımcılar, devamını dileyerek salondan ayrıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>