Uşaklılara yeni başkan

Münih Uşaklılar Kültür Derneği’nde yapılan Olağan Genel Kurul’da, üyelerin oybirliği ile başkanlığa Yüksel Başar getirildi. Kesin dönüş kararı alan ve yeniden başkanlığa adaylığını koymayan eski yönetim kurulu başkanı Mustafa Malak’a ise, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

Uşaklılar Kültür Derneği lokalinde gerçekleşen Olağan Genel Kurul’a çok sayda üyenin iştirak ettiği gözlendi. Divan heyeti oluşturulduktan sonra, derneğin faaliyet ve mali raporunun okunmasına geçildi.Daha sonra üyeler, derneğin geçen yıla ait olan gelir gider hesaplarını  ibra etti ve eski yönetimi akladı.

Yönetim kurulu şöyle oluştu: Yüksel Başar (Başkan), Ayhan Ceylan, Melih Durmaz, Halil Ibrahim Nacar, Ahmet Gündüz, Evren Başar, Doğan Başar, Mustafa Nuri Okumuş.

Seçimden sonra bir açıklama yapan yeni Başkan Yüksel Başar, kendisine bu görevi layık gören tüm üyelere teşekkür etti ve tüm gücü ile dernek çalışmalarını büyük bir azim ile yürüteceğini ifade etti. Kendisinin zaten bu göreve yabancı olmadığını söyleyen Yüksel Başar, eski başkan Mustafa Malak’a da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

MEHMET KARACA/MÜNİH

 

Comments are closed.