BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Wuppertal Eyüp Sultan Camii Kermesi büyük rağbet gördü

Düsseldorf Bölgesinde faliyetlerde bulunan ikinci bir Milli Görüş Wuppertal Schwarzbacher Camii 3-4 ve 5 Mayıs Cuma, Cumartesi ve Pazar  günü Kermes düzenledi.

Wuppertal Schwarzbacherstr 168a’daki Milli Görüş Eyüp Sultan Camii Yönetim kurulu başta olmak üzere şube kadın erkek gençlik teşkilatı ve cemaatin de büyük desteği ile muhteşem bir kermes programı düzenledi.

Yoğun bir çalışma ile meydana getirilen bu 3 günlük programın birinci ve ikinci günü yoğun katılım olurken son günü daha da yoğun geçti.

Uzaktan ve yakından programa iştirak eden misafirler Türk mutvağının eşsiz lezzetlerini tatma imkanı buldular.

Kermese bütün Camii ve derneklerden bölgeden ve çok sayıda tanınmış simalar vardı. Kermeste hediyeli çekilişler de oldu.

Camide yapılan kermese vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Camii yönetim kurulunun bu etkinliği her yıl yapacağını söyleyebiliriz

Çok sayıda Bölge ve şube yöneticilerinin başkanlarının da katıldığı Kermes Pazar günü akşam saatlerine kadar devam etti.

Bekir Elmas/Wuppertal-euturkhaber.com

Comments are closed.