BİZİ BURADAN TAKİP EDİN!... Geniş içerik ve yepyeni bir görüntüyle hizmetinize sunduk. Yenilenen Haber Portalımzı ziyaret etmek için TIKLAYIN...

Yabancı Veliler Derneği’nden iftar..!

Yabancı Veliler Derneği, Goethe caddesi 48 numarada bulunan dernek lokalinde bir iftar yemegi daveti  tertipledi.  Davete çok sayıda üyenin yanısıra, Münih Başkonsolosu Mesut Koç, Eğtim Ataşesi İlyas Öztürk, Din Hizmetleri Ataşesi Kuddusi Uysal ve Ticaret Ataşesi İsmet Salihoğlu da iftar yemegine katilanlar arasindaydi.

Yabancı Veliler Derneği’nin Başkanı Sühran Alişan‘ın Türkiye’de olması dolayısıyla, misafirleri ikinci başkan Diclehan Ünal ve Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Ghondaghi ağırladılar. İftar davetinde kısa bir konuşma yapan Diclehan Ünal, gelen misafirlere derneğin kuruluş amacını ve faaliyetlerini konu alan kısa bir açılış ve selamlama konuşması yaptı.

Münih Başkonsolosu Mesut Koç ise, Yabancı Veliler Derneği’nin yaptığı çalışmalardan övgüyle söz ederek, kendilerine eğitim konusunda verdikleri hizmetten dolayı teşekkür etti.

MEHMET KARACA-MÜNIH

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>