HASBİHAL!..

1

TAKİPÇİLERİMİZLE HASBİHAL!..

Allah’ın selamı ve bereketi üzerinize olsun!..

AVRUPA TÜRKLERİ HABER PORTALI
EUTURKHABER
Yeni görünümüyle sizlerle!..

Merhaba değerli euturkhaber takipçileri!

ÖNCE AHLAK ve MANEVİYAT

Gazetecilikte ‘Ahlak ve Maneviyat’ kurallarını önceleyen bir anlayışla 8 yıldır haberleri sizlere ulaştırıyoruz.

Okurlarımıza yepyeni görünümüyle bir haber sayfası sunmayı arzu ettik.
Avrupa Türkleri Haber Portalımızı yeni yüzüyle mütevazi ve sade bir görünümle sizlere sunuyoruz.

VATAN SEVGİSİ İMANDAN

Beğeneceğiniz ümidiyle vatanımızdan, İslam alemi ve tüm dünyadan hayırlı haberler dileriz.

EUTURKHABER’İN KURULUŞU:

2012 İnternet haberciliğinin yükselişte olduğu yıllarda, 2012 yılının Ekim ayında mütevazi bir haber portalı olarak ”Avrupa Türkleri Haber Portalı / Euturkhaber ismiyle bu platformda yerimizi aldık.

Çok sayıda internet habercisinin bulunduğu bu alanda bizlerin de internet ortamında bulunmamız gerektiğine yaptığımız istişareler sonucu karar vererek bu sahada hizmete başladık.

Hazırladığımız ilk haberimiz Frankfurt Havalimanında ‘Hacılar Güllerle Karşılandı’ haberiydi. Yedi yılı aşkın bir süre içerisinde yaklaşık beş yıl başta Almanya olmak üzere çeşitli Avrupa şehirlerinden muhabir kardeşlerimizin de desteklediği güncel haberlerle siz takipçilerimize ulaştık ve kısa sürede teveccühünüze mazhar olduk.

Hiç reklam yapmadan, samimimiyetle ve kardeşlerimizin de destekleriyle sıfırdan bugün itibarıyle; İnternet Gazetemiz (Euturkhaber) yıllık 10 Milyona yakın ziyaret edilmiştir.

Ayrıca, 3 yıl önce (AA) Anadolu Ajansı’na abone olmamızla birlikte takipci oranı da büyük bir ivme kazanmış oldu.

Tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.
12.02.2020 tarihi itibarıyle:

Bugünkü Ziyaret: 46.447
Dünkü Ziyaret: 48.922
Haftalık Ziyaret: 286.230
Aylık Ziyaret: 1.078.649
Yılık Ziyaret: 9.924.926
Toplam Ziyaret: 33.816.833

Değerli okurlarımız, Düşündük ki artık sayfa görünümünün değişme zamanı çoktan geldi de geçmişti bile. Haberlerin daha fazla okunurluğunu artırmak, Türkiye ve Dünya gündemini en hızlı şekilde siz takipçilerimize ulaştırmak için imkanlar dahilinde gayret etmeye çalışıyoruz.

Teveccühünüze mazhar olacağı düşüncesiyle.
Allah’a emanetsiniz.

Euturkhaber Team

admin

One thought on “HASBİHAL!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Next Post

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD-İran gerginliğinin azaltılması için çok ciddi gayretler gösteriyoruz

Pts Oca 6 , 2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “ABD-İran gerginliğinin azaltılması için bugüne kadar Türkiye olarak çok ciddi gayretler gösterdik, gösteriyoruz.” dedi. 05.01.2020 Fotoğraf: Murat Kula/AA      İstanbul Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D, CNN Türk ortak yayınındaki “Cumhurbaşkanı İle Özel” programında, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, sadece Irak’ta meydana gelen bu olay değil, bölgenin şu […]

Editörden

www.euturkhaber.com

KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN!.. Şabanın 14.ünü 15. e bağlayan gece gündüzü oruç tutulur, gecesi ibadetle, tövbe ile geçirilir. Berat Kandili nedir? Berat Kandili; Ramazanın müjdecisi…Şaban ayının yarısı gecesi… Berat… borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraet etme, kurtulma… günahlardan arınma, temize çıkma, ilâhî af ve rahmete nâil olma… Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer, tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir. Berat; kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür. Yüce Yaradan’ın affına erebilmek için yaradılanı affetme günüdür. Berat; bizlere her türlü şer, kötülük, zulüm, haksızlık ve adaletsizlikten beri olmayı, onlardan teberra ederek uzak kalmayı öğretir. Hz. Peygamber (SAV) şöyle buyurur: “Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü Yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve 'Yok mu tövbe eden, tövbesini kabul edeyim! Yok mu rızık isteyen, rızık vereyim! Yok mu şifa isteyen, şifa vereyim!.. Yok mu başka isteği olan ona da istediğini vereyim" (İbn Mâce, Sünen, "İkâmetü's-salât", 191.) Allah cc Berat etmiş olarak Ramazan-ı şerife girmeyi nasip eylesin!..

Quick Jump