KÖTÜ MEME TÜMÖRÜNE AMELİYATSIZ TEDAVİ

KORKUSUZ; ”Kötü Meme Tümörünü Ameliyat Olmadan Tedavi Ediyoruz”.

EUTURKHABER/FRANKFURT-Frankfurt’taki Termoablasyon Bölümü Başkanı Prof. Korkusuz, ilk kez dünya çapında ve ilk defa kötü bir malum göğüs tümörünü küçük bir komplikasyonla ve yoğun ışıl işlem kullanarak, yara izleri olmadan tedavi etmeyi başardı.

Prof. Korkusuz, ”Biz, Işıl işlem kullanılarak kötü meme düğümlerini ameliyat olmadan da tedavi ediyoruz. Mevcut vakada, genç hasta cerrahi ve kemoterapiyi reddetmişti.

Uygun preparasyondan sonra, tarafımızdan ışıl işlem tedavisi gerçekleştirildi. Tedavi sonucu Meme tümörü yok edildi. Ameliyat izi olmadan gerçekleştirilen bu başarılı tedaviden etkilenen genç hasta, alternatif tedavi kemoterapiden sistemik yan etkilerden kaçınmanın ve memeyi korumanın tek mantıklı yolunu seçmişti. Bu yolu seçtiği için de memnun kaldı”.

DE/

Bösartigen Bursttumor ohne OP behandelt

Prof. Korkusuz, dem Leiter unserer Sektion Thermoablation in Frankfurt, ist es weltweit erstmals gelungen, einen bösartigen Brustknoten mittels einer intensiven Hitzebehandlung komplikationsarm und narbenfrei zu behandeln.

Durch den Einsatz der Hitzebehandlung können auch bösartige Brustknoten ohne Operation behandelt werden. Im aktuellen Fall lehnte die junge Patientin eine Operation und eine Chemotherapie ab.

Nach entsprechender Vorbereitung erfolgte eine Hitzebehandlung. Der Brusttumor wurde dabei zerstört. Für die betroffene junge Patientin war die alternative Therapie die einzige vernünftige Möglichkeit, um systemische Nebenwirkungen durch eine Chemotherapie zu vermeiden und die Brust zu erhalten.

 

Prof. Dr. Hüdayi KORKUSUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Next Post

Bitlis'teki sivil toplum kuruluşlarından Bahar Kalkanı Harekatı'na destek

Çar Mar 4 , 2020
BİTLİS (AA) – Bitlis Medeniyet ve Eğitime Destek Platformları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) İdlib'de başlattığı "Bahar Kalkanı Harekatı"na destek verdi. Birlik Vakfı Şubesi'nde toplanan üyeler adına basın açıklamasını okuyan Medeniyet Platformu Dönem Sözcüsü Cengiz Şahin, ülke için iç güvenlik ve terörizm tehlikesinin katlanılamaz seviyeye ulaşmasının sınır ötesi askeri operasyonları gerekli […]

Editörden

www.euturkhaber.com

KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN!.. Şabanın 14.ünü 15. e bağlayan gece gündüzü oruç tutulur, gecesi ibadetle, tövbe ile geçirilir. Berat Kandili nedir? Berat Kandili; Ramazanın müjdecisi…Şaban ayının yarısı gecesi… Berat… borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraet etme, kurtulma… günahlardan arınma, temize çıkma, ilâhî af ve rahmete nâil olma… Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer, tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir. Berat; kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür. Yüce Yaradan’ın affına erebilmek için yaradılanı affetme günüdür. Berat; bizlere her türlü şer, kötülük, zulüm, haksızlık ve adaletsizlikten beri olmayı, onlardan teberra ederek uzak kalmayı öğretir. Hz. Peygamber (SAV) şöyle buyurur: “Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü Yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve 'Yok mu tövbe eden, tövbesini kabul edeyim! Yok mu rızık isteyen, rızık vereyim! Yok mu şifa isteyen, şifa vereyim!.. Yok mu başka isteği olan ona da istediğini vereyim" (İbn Mâce, Sünen, "İkâmetü's-salât", 191.) Allah cc Berat etmiş olarak Ramazan-ı şerife girmeyi nasip eylesin!..

Quick Jump