AOK HESSEN’DEN ‘KORONA’YA KARŞI ÖNLEM’

AOK Hessen Etnik Pazarlama Koordinatörü Necati SUÖZER, ”AOK Hessen, eyaletteki 54 danışma merkezini ‘Corona’ enfeksiyonuna karşı önlem amaçlı olarak kapattı” dedi.

AOK Hessen´e, telefon, e-posta, faks ve “Meine AOK” online şubesi üzerinde ulaşmanız mümkün olacaktır.

Yeni tip Korona virüsünün yayılmasını engellemek veya yavaşlatmak amacı ile AOK Hessen 14 Mart 2020 Cumartesi gününden itibaren 54 danışma merkezini önlem olarak kapatttı.

Başlangıçta süresiz olarak geçerli olan bu önlem, hem müşterileri hem de çalışanları olası bir enfeksiyondan korumaya hedeflemektedir.

İletişim numara ve İnternet adresleri:

Müsteri himzet numarası: 0800 00 00 255 – 7 gün 24 saat hizmetinizde
Diğer telefon numaraları: https://www.aok.de/pk/hessen/kontakt/service-telefonnummern/
E-Mail: https://www.aok.de/pk/hessen/inhalt/kundenberatung/
Geri aranma E-Mail adresi: https://www.aok.de/pk/hessen/inhalt/rueckruf-vereinbaren-1/
Meine AOK Online şube: https://hessen.meine.aok.de/

DE/
Pressemitteilung /13. März 2020

Corona-Virus

AOK Hessen schließt aus Gründen des vorsorglichen Infektionsschutzes ihre 54 Beratungscenter
Erreichbarkeit und Service per Telefon, E-Mail, Fax und Online-Geschäftsstelle „Meine AOK“ vollständig sichergestellt

Bad Homburg. Wegen der Ausbreitung des neuartigen Corona-Virus schließt die AOK Hessen ab Samstag, den 14.03.2020, vorsorglich ihre 54 hessischen Beratungscenter. Diese Maßnahme, sie gilt zunächst unbefristet, dient sowohl dem Schutz der Kundinnen und Kunden als auch dem der Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter vor einer möglichen Infektion.

Alle weiteren Kontaktkanäle bleiben verfügbar. Per Telefon, E-Mail, Fax und über die Online-Geschäftsstelle „Meine AOK“ können sich AOK-Versicherte wie gewohnt an die Gesundheitskasse wenden. Diese Kommunikationskanäle werden personell erheblich verstärkt.

„Wir möchten einen aktiven Beitrag dazu leisten, die Ausbreitung des Corona-Virus in der Bevölkerung zu verlangsamen und damit insbesondere die Gefahr für chronisch erkrankte und ältere Menschen wirksam zu reduzieren. Dies zu tun, ist auch eine Frage der Solidarität und unserer gesellschaftlichen Verantwortung, die wir als Gesundheitskasse besonders im Blick haben und sehr ernst nehmen“, sagt Detlef Lamm, der Vorstandsvorsitzende der AOK Hessen.

AOK-Kundenberatung: 0800 00 00 255 (kostenfrei, 24 Stunden an 365 Tagen)
Übersicht über alle Kontaktmöglichkeiten: https://www.aok.de/pk/hessen/kontakt/service-telefonnummern/

Necati Suözer

AOK Hessen Etnik Pazarlama Koordinatörü / necati.suoezer@he.aok.de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Next Post

Mersin'de köy okullarında eğitim gören öğrencilere ayakkabı yardımı

Pts Mar 16 , 2020

Editörden

www.euturkhaber.com

KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN!.. Şabanın 14.ünü 15. e bağlayan gece gündüzü oruç tutulur, gecesi ibadetle, tövbe ile geçirilir. Berat Kandili nedir? Berat Kandili; Ramazanın müjdecisi…Şaban ayının yarısı gecesi… Berat… borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraet etme, kurtulma… günahlardan arınma, temize çıkma, ilâhî af ve rahmete nâil olma… Berat gecesi de diğer gecelerimiz gibi her birimiz için birer, tefekkür, tezekkür ve yenilenme gecesidir. Berat; kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür. Yüce Yaradan’ın affına erebilmek için yaradılanı affetme günüdür. Berat; bizlere her türlü şer, kötülük, zulüm, haksızlık ve adaletsizlikten beri olmayı, onlardan teberra ederek uzak kalmayı öğretir. Hz. Peygamber (SAV) şöyle buyurur: “Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü Yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve 'Yok mu tövbe eden, tövbesini kabul edeyim! Yok mu rızık isteyen, rızık vereyim! Yok mu şifa isteyen, şifa vereyim!.. Yok mu başka isteği olan ona da istediğini vereyim" (İbn Mâce, Sünen, "İkâmetü's-salât", 191.) Allah cc Berat etmiş olarak Ramazan-ı şerife girmeyi nasip eylesin!..

Quick Jump